Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibol Motoru rzucił się z pięściami na dziennikarza Polsatu (wideo)

Utworzony przez xxx, 5 czerwca 2009 r. o 19:34
motor właśnie pokazał, gdzie jest jego miejsce... jako kibic z lublina cieszę się, przynajmniej wstydu nie będzie w nast. sezonie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieki naszemu kochanemu trenerwoi Ryszardzie Kuźmie spadamy do II ligi.A wy dalej na meczach spiewajcie "rysiek!!Kuzma!!"gdzie kolwiek jakis trener przegra z druzyna 2 mecze to jest wywalany z zespolu a u nas przegrywal po 9 remisowal po 6 i spadl do II ligi.Niezle ;/ Teraz na bank bedzie stadion w Lublinie nowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze jakas feta z tej okazji na starym miescie? z drugiej strony postawilem remis tych patalachow a nawet tego nie potarfia zrobic bronic sie przez 90 minut zeby bylo 0:0 chociaz...dobrze ze spadli bedzie spokoju wiecej:) motór wypad do IV ligi!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ten bałwan mysli iść do sądu poco powinien on się wstydzić za to że tak wyzywał kibiców Motoru wstyt panie pismaku żebyś to zrobił unas na legi to byś zarobił w ryj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam podpis pod tym zdjęciem robionym telefonem mówi za siebie
- Zachowujecie się jak swołocz - rzucił dziennikarz, chcąc sprowokować kibola. I udało mu się.
hip hip hura udało się radujmy się !!! żenua i gdzie się podziały komentarze ??? wczoraj obchodziliśmy rocznicę obalenia komunizmu a widać że cenzura w dzienniku dalej funkcjonuje biedny adminek siedzi i kasuje posty które nie pasują jemu szefowi !!! to mają być media , poważna gazeta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor Lublin powinien być rozwiązany. Wszyscy rozgonieni na cztery wiatry. Zaorać, a po kilku latach zebrać prawdziwych pasjonatów i budować klub od podstaw. Dopóki tych sterydowych bandytów nie usunie się z obszaru sportu, nic z tego nie będzie. Prezesi będą sie zmieniali, a swołocz na sterydach bedzie dalej się do Motoru przyklejać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nędzny dziennikarzyna urządził prowokacje i teraz jest super temat dla wszystkich gazet na najbliższe dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze ci z POLSATU to oszuści i manipulanci szkoda że nie dokończył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to osoba bez wykształcenia mieszkająca jeszcze z rodzicami lub z babcią która nie moze poradzić sobie w życiu osobistym ma słabo płatna prace i wyzywa sie na osobach bardziej inteligentnych od siebie To moja diagnoza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem kibolem czy kibicem ale jakby mnie ktoś w podobny sposób nahalnie zaczepiał to pewnie bym tak samo zareagował. Nie bronię faceta ale to dzienikarz go sprowokowal i tak ma szczęscie bo na inteligentnego trafił który w porę się połapał, że jes kamera . Ręczę za to , że jakby jej nie było już więcej redaktorek by nie pchał palucha między drzwi bo ze spuchnetą twarzą nie widać gdzie są.Panowie i Panie dziennikarze rzetelne dziennikarstwo nie polega na prowokowaniu afer tylko wykrywaniu tych już istnieących. Tak pracując zakilka lat wylądujecie w brukowcu i bedziecie kryinalne historyjki wymyślać bo w real i tak wam nikt nie uwierzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daniel napisał:
Dla mnie to osoba bez wykształcenia mieszkająca jeszcze z rodzicami lub z babcią która nie moze poradzić sobie w życiu osobistym ma słabo płatna prace i wyzywa sie na osobach bardziej inteligentnych od siebie To moja diagnoza
popieram,to jest poprostu banda nieudacznikow ktorzy w swoim zyciu nie potrafia nic innego zrobic-zatrzymani w rozwoju na etapie "KURY", do"MALPY" w tym momencie nie bede ich porownywal,jeszcze im daleko!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nik napisał:
Motor Lublin powinien być rozwiązany. Wszyscy rozgonieni na cztery wiatry. Zaorać, a po kilku latach zebrać prawdziwych pasjonatów i budować klub od podstaw. Dopóki tych sterydowych bandytów nie usunie się z obszaru sportu, nic z tego nie będzie. Prezesi będą sie zmieniali, a swołocz na sterydach bedzie dalej się do Motoru przyklejać.
szkoda mi CIEBIE człowieku pewnie przez całe życie stałeś w cieniu kolegów i zawsze byłes na tzw"doczepke" jestes żałosny i powiem CI tak lepiej nie wychodź z domu bo tam czają się .............................. FANATYCY MOTORU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe gdzi ci fanatycy mOTÓRA sa bo ja ich nie widze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~HGW~ napisał:
szkoda mi CIEBIE człowieku pewnie przez całe życie stałeś w cieniu kolegów i zawsze byłes na tzw"doczepke" jestes żałosny i powiem CI tak lepiej nie wychodź z domu bo tam czają się .............................. FANATYCY MOTORU
Do HGW!!!!bujaj sie ,tez moglbym byc kibolem-mam do tego predyspozycje,ala ja wole w zyciu cos robic..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibole Motóra mają tylko o jeden płat mózgowy więcej od kury. Tylko po to, żeby podwórza nie obsrywali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDA PEDAŁÓW !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze byla kamera, przeciez ten tluk nawalony do oporu sterydami przebiegl by 200 metrow i by padl trupem bo by mu pikawa wyskoczyla i jednego sku***syna zaje***ego by bylo mniej w Lublinie. motórowcy sprinterowcy sprintem wypierdzielac z Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brat miał rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co ten dziennikarz prowokował kibica Motoru. Sam jest sobie winien, a teraz chce wnieść sprwę do sądu? pff "Czy wygrywasz, czy nie ja i tak kocham Cię w moim sercu MOTOR, ukochany RKS"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnich sekwencjach filmiku widać jak pan w zażółconej koszulinie z bólem łapie się za ucho. Niech was nie zmyli ten gest, nie jest to w istocie ruch w stylu macho. O nie. Ten pan zgubił po prostu kolczyk w uchu, co jest o tyle istotne, że był to umówiony znak sygnał w klubie gejowskim na Starym Mieście. Mieli tam pojechać we trzech zajefajną Dacią Logan ( oczywiście z pizgiem opon- to ta ciemna trumna w tle), ale jak się okazało nie zostali wpuszczeni z powodu braku owego feralnego kolczyka. Jak się okazuje okaz już wtedy antycypował przyszłe wydarzenie. By the way. Grochmal (to ten pan w czarnym policyjnym kaszkiecie i niegdyś żółtej koszulce oraz spodenkami z promocyjnym dodatkowym paskiem) nosi zdecydowanie nie polskie nazwisko. Proszę o propozycje pochodzenia osobnika. Liga czuwa liga radzi, liga rodzin cię nie zdradzi, alleluja RKS- zdechł pies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...